MOTİF-GLOBAL

Pamuğun yumuşak dokusundan aldığımız ilhamla, 2019 yılında, bebeklerin narin tenine özenle dokunacak ürünler tasarlamaya başladık. Ürünlerimizin insan cildinin yapısına uygun ve sağlıklı olması her zaman önceliğimiz oldu. Üretimdeki kalite anlayışımız sayesinde uluslararası alanda geçerli olan BSCI, OEKOTEKS ve GOTS kalite belgelerine layık görüldük. Bugün son teknoloji örgü ve dikim makinalarımızla 14.000 metrekare açık, 6000 metrekare kapalı alanı bulunan entegre tesisimizde 110 çalışanımızla anne, çocuk ve bebek ürünleri üretimi yapıyoruz. Sizlerden aldığımız güçle geleceğe emin adımlarla yürüyoruz.   

Anne ve bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ürünler üretmek bizim en temel hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda çocukların ilgisini çekecek, aynı zamanda gelişimlerine olumlu katkıda bulunacak ürünlere imza atıyoruz.Alanında deneyimli ekibimizle çocukların severek giyecekleri ürünler tasarlıyor, ekstra yumuşak ürünlerimizle de onları sarıp sarmalıyoruz.Çocukların kıyafetleri ne kadar kolay kirlettiklerini biliyor, yıkanmaya karşı dayanıklı ürünler imal ediyor, bizden satın aldığınız ürünleri uzun yıllar güvenle kullanmanızı istiyoruz.

Annelerin çocuklarıyla uyum içerisinde olması ve arasındaki bağın mükemmelliği çevrelerine de yansısın diye bir çift eşleşen ürünler ürettik. Bu ürünler sayesinde çocuklarınızla aynı kıyafetler giyebilir sayısız anı biriktirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bünyemizde ayrı ayrı kullanabileceğiniz çok sayıda kıyafete de yer veriyoruz. 

Bu kadar ulvi bir görevi yerine getirirken kaliteden asla ödün vermediğimizi bilmenizi isteriz. Bu amaçla üretimin her bir aşamasını titizlikle yürütüyor, ürünlerin en kısa sürede size ulaşması için çabalıyoruz. Uluslararası alanda geçerli olan BSCI, OEKOTEKS ve GOTS belgelerine sahibiz. Çevreye, topluma ve çalışana saygı ilkelerini baz alarak geleceğe emin adımlarla yürüyoruz.

Motif Global olarak vizyonumuz doğa dostu, daha çevreci üretim yapabilmek için HIGG index sistemine dâhil olmaktır. Bu amaçla yenilikçi projeler üzerinde çalışıyor, artan müşteri taleplerini karşılamak için çalışma alanımızı büyütmeyi hedefliyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesi için eğitimler almalarını sağlıyor, üretimde verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Amacımız; önce Denizli’nin daha sonra tüm Türkiye’nin en çok tercih edilen tekstil firması olmaktır. Tekstil alanında dünya markası olma yolundaki girişimlerimizde siz değerli müşterilerimizi de yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz.